३४ वर्षकी उपासना बनिन् बीमा क्षेत्रको प्रथम महिला प्रमुख कार्यकारी अधिकृत

युनाइटेड इन्स्योरेन्सको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सीइओ)मा उपासना पौडेल नियुक्त भएकी छन्। पौडेललाई चार वर्षका लागि सीइओमा नियुक्त गरिएको हो।

उनी नेपाली बीमा कम्पनीको पहिलो महिला सीइओ बनेकी छन्। ३४ वर्षीया पौडेलको बीमा क्षेत्रमा एक दशकको अनुभव छ। योसँगै पौडेल बीमा क्षेत्रको प्रथम महिला प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बनेकी छिन् । ३४ वर्षकी पौडेल हालसम्मकै कम उमेरमा पदमा बहाल हुन सफल भएकी छन् ।पौडेलको यस क्षेत्रमा एक दशकभन्दा बढी कार्यानुभव रहेको छ । छिमेकी मुलुक भारतको श्री दिल्ली विश्वविद्यालयबाट एम.बि.ए सम्मको अध्ययन पुरा गरेकी उनले भारतमा नै बीमा व्यवसायको क्षेत्रमा प्रवेश गरेकी हुन् । उनी यसअघि युनाइटेड इन्स्योरेन्स कम्पनी (नेपाल) लि. मा निमित्त प्रमुख कार्यकारी अधिकृतको रुपमा कार्य गर्दै आएकी थिइन् ।

‘उहाँको कार्य सम्पादन प्रति सन्तुष्ट कम्पनीले उहाँलाई प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पदमा नियुक्त गरेको हो,’ कम्पनीले जनाएको छ ।

प्रकाशित मिति : १९ बैशाख २०७८, आईतवार १६:३५

प्रतिक्रिया दिनुहोस्